• Facebook - Grey Circle

FOTOGRAF mgr Joanna Dogadalska Wietrzykowska

O mnie

Kilka słów o mnie... Nazywam się Joanna Dogadalska (wcześniej Wietrzykowska). Jestem młodą kobietą, która pragnie stale poszerzać swoje umiejętności i zainteresowania. Zawód wyuczony magister Zarządzania, zawód wykonywany od 2009r. Fotograf.
Fotografia to moja pasja, czerpię z niej wiele radości. Kiedy, ktoś pyta mnie "czym się zajmujesz?" myślę sobie, że spełniam swoje marzenia i realizuję siebie.

Lubię patrzeć na świat przez obiektyw aparatu i uwieczniać najbardziej radosne chwile z życia ludzi.

Podczas mojej pracy jestem otwarta i wiecznie uśmiechnięta. Zarażam optymizmem co przekłada się na uśmiechnięte twarze gości i lepsze zdjęcia a co najważniejsze dzięki temu przed obiektywem czujecie się komfortowo, a przy okazji świetnie się bawicie.

Staram się uwiecznić waszą naturalność, osobowość, tak byście z dumą i uśmiechem pokazywali efekty sesji swoim przyjaciołom i rodzinie. Jestem otwarta na propozycje oraz pomysły, lubię nowe wyzwania, jeśli nie masz pomysłu możesz liczyć na mnie. Plener ślubny stwarza sytuacje do wykreowania Waszego niepowtarzalnego świata. Może być magicznie, zabawnie, romantycznie, klasycznie, w stylu retro, minimalnie i z przepychem… Macie jakieś nietypowe pasje lub wykonujecie ciekawe zawody? Wykorzystajmy to! W czasie sesji plenerowej dołożę wszelkich starań abyście poczuli radość, przenieśli się do krainy marzeń gdzie jedyną granicą jest linia horyzontu dzieląca błękit nieba od bezkresu oceanu. Dzięki takiej atmosferze Wasze zdjęcia będą jeszcze piękniejsze. Używam profesjonalnego sprzętu, który pozwala mi uzyskać najwyższą jakość wykonywanych fotografii.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym , będziecie mogli sprawdzić jakość albumów i ekskluzywnych foto-ksiąg. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania oraz opowiem więcej o sobie, moim stylu pracy i -mam nadzieję- do zobaczenia przed obiektywem!

 

Kontakt

Działam w obrębie czterech województw;
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie.

Lubień Kujawski (główna siedziba)
Włocławek, Kutno, Płock, Toruń, Konin, Koło, Inowrocław, Gostynin, Turek, ...

Tel: 726 230 075

facebook.com/fotowietrzykowska/